آژانس هواپيمايي آتا گشت ايرانيان توسط سرمايه گذاران ترکيه اي و سرمايه گذاران ايراني با مديريت توانمند و نيرو هاي متخصص ايراني در تهران افتتاح گرديد.

کادر مديريتي آژانس آتا گشت ايرانيان با گذرندان دوره هاي آموزشي و تخصصي مديريت تور در کشور ترکيه با هدف ارتقا کيفيت و افزايش درصد رضايت مندي مشتريان ايراني و مدرن سازي و جهاني سازي  شيوه جذب  و حفظ دايمي مشتري وارد بازار ايران شده است.

طولاني در برگزاري  وبا سابقه In Comingکارکنان گروه طرف ترکيه شرکت آتا گشت ايرانيان با داشتن 26سال سابقه در اپراتور تورهاي گروهي و تخصصي نمايشگاهي و سمينار در سطح کشور ترکيه و کشور هاي اروپائي وآسيايي قصد دارند کيفيت گشت ها و ميزباني مسافران ايراني را در سطوح بين المللي و در خور شان و شخصيت ايرانيان انجام دهد.

اکنون ما با گارانتي عمده هتل هاي آنتاليا ، استانبول ، ازمير، بدروم ، مارماريس ، آنکارا شرکت ما را به عنوان يک شرکت عمده فروش هتل در شهر هاي مختلف ايران توسط آژانس هاي همکار شناخته شده هستيم .

ما با بهره گيري از پرسنل مجرب و کادر حرفه اي مديريتي خود قصد داريم با شيوه  نوين مشتري مداري  و حفز هميشگي مشتريان خود پاسخگو به تمام نياز هاي معنوي مشتري در قالب مسافرت باشيم.

مديريت وقت اين شرکت مرضيه پورآقايي باغميشه مي باشد.